Як закріпити наличники міжкімнатних дверейЯк закріплювати шалівку внутрішньокімнатних дверей? Чи повинні вони щільно прилягати до стінки? У ванній вийшло, що шалівку нещільно прилягають до кахлю, ніж їх прикріпити?

Якщо говорити про лиштви на міжкімнатні двері, то необхідно в першу чергу визначити, для чого взагалі встановлюють цей елемент двері. Лиштви виконують дві основні функції.

Перша — за допомогою них закривають щілини, які залишаються після установки дверної коробки, між нею і стінових отвором.
Друга — це суто декоративна функція, тобто за допомогою лиштв двері набуває закінченого і презентабельний вигляд.
Форма і конструкція лиштви в даний час може бути будь-який, тут важливо правильно дотримати дизайн двері, яка повинна вписатися в загальний дизайн кімнати, де вона встановлюється. До того ж необхідно зазначити, що матеріалів, з яких виготовляються сучасні лиштви, величезна кількість. Але сьогодні великою популярністю користуються лиштви з ПВХ.

pexels-ksenia-chernaya-7302934

Кріплення лиштв до дверної коробки можна проводити за допомогою саморізів, шурупів, звичайних цвяхів або спеціального клею. Саме правильна установка наличників зробить двері закінченою в плані установки.

А тепер з приводу зазору між наличниками і стіною.

По-перше відзначимо, що прилягати лиштви до стіни повинні щільно.
По-друге, не варто самостійно їх встановлювати, це не завжди якісно проведена робота.
По-третє, якщо зазор між кахлем і лиштвою залишився, то ви неправильно вибрали лиштва за розмірами.
Якщо він виготовлявся на замовлення, то вина або в вас, якщо виміри виробляли ви самі, або помилку зробив заміряє, який проводив заміри всієї конструкції двері. В останньому випадку ви можете зажадати від компанії, яка виготовляла вам двері, заміну наличників. Але якщо помилку зробили ви, то доведеться або задовольнятися тим, що є, або купувати нові лиштви. Тільки в цьому випадку перекладіть відповідальність на плечі фахівців, нехай вони самі зроблять заміри.Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!


Игры блог, автомобили. примеры на php.