Засмічення каналізаційного трійникаНедавно з’явилася проблема, полягає в тому що фекалії не йдуть в септик, а утворюють круговорот тобто з унітазу в ванну і назад, хоча ухил є! Підкажіть, з чим це пов’язано.

Якщо ваша проблема з’явилася зовсім недавно, тобто до цього експлуатація системи каналізації вас повністю влаштовувала, то причина криється тільки в одному – це засмічення трійника, який з’єднує туалет, слив з ванною кімнатою і основну каналізаційну трубу, що з’єднується з септиком. Засмічення, правда, невеликий, тому він дозволяє зливати воду з ванни і раковини, а ось відразу великий обсяг води, та до того ж з фекаліями, він пропустити не в змозі.

У цій ситуації, щоб ви не робили, нічого не допоможе. Єдиний вихід – це розібрати каналізаційну систему і прочистити трійник. На нашу думку засмічення стався через скупчення волосся і мильних стоків. Таке іноді трапляється, якщо монтаж каналізації стався з однією невеликою помилкою – це виступ манжетного кільця ущільнення двох елементів каналізації. У вашому випадку, швидше за все, це місце з’єднання трійника і труби до септика.

Порада: не варто самостійно розбирати каналізацію і прочищати засмічення. Викличте нормального професійного сантехніка. Він швидко вирішить вашу проблему, до того ж проведе огляд всієї каналізаційної системи і, якщо є необхідність, проведе невеликий техремонт.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.