Зеркало для ванной комнаты: различные виды и их возможности, фото вариантовСкільки всяких повір’їв, домислів, пророкувань людство пов’язує з таким простим, але дуже необхідним в побуті елементом, як дзеркало. З самого його появи в ті далекі часи воно відразу стало предметом, до якого люди ставилися з благоговінням. Вважалося, що цей простий елемент може багато розповісти про людину, яка в ньому відбився. Згодом багато що змінилося, але дзеркало і в нашому сучасному світі відіграє важливу роль, особливо в дизайні інтер’єру приміщень. Тому дзеркало для ванної кімнати допомагає нам усім не тільки здійснювати ранковий моціон, пов’язаний з прийняттям водних гігієнічних процедур, але і відчути себе в цьому світі. Подивився в нього і стає зрозумілим, що ти тут в теперішньому часі.

Але якщо говорити про чоловіків і жінок, як про двох протилежних підлогах, то відразу ж необхідно сказати, що і ставлення їх до дзеркал зовсім різне. Чоловіки сприймають його, як чисто функціональний предмет на зразок білизняний шафа. Він тільки допомагає їм зробити свої необхідні їм же процедури. Жінки більш суворі і педантичні. Для них дзеркало з полицею і підсвічуванням – це не тільки звичайний метафізичний об’єкт, але і контроль над їх же унікальністю і неповторністю, до речі, контроль щоденний. І якщо чоловікові не настільки вимогливі до даного предмету побуту, то жінки пред’являють йому дещо інші норми і претензії. Тому виробники в даний час пропонують величезний асортимент дзеркал, які можуть задовольнити найвибагливіших споживачів. Тут і різні форми, і різні додаткові елементи декору, і доповнення в ідеї поличок з підсвічуванням або інші складні системи освітлення.

Дзеркало в інтер’єрі ванної кімнати

Отже, вище було сказано, що даний предмет грає важливу роль в дизайні ванної. З огляду на, що дане приміщення має невеликі розміри, необхідно чітко розставити пріоритети, тобто визначити всі головні складові. І як показує практика, чим менше атрибутів буде перебувати в кімнаті, тим краще. Вітаються, так би мовити, суміщені елементи. Це в повній мірі відноситься і до дзеркала, тому такий аксесуар з полицею і підсвічуванням – ідеальний варіант.

Чому? Вся справа в розташуванні подібного предмета. Зазвичай дзеркало встановлюється над раковиною, де виробляються гігієнічні процедури, тобто людина тут вмивається, чистить зуби, розчісується, чоловіки голяться, жінки іноді наносять маски, креми, лосьйони і так далі. Функціональна спрямованість цього приладу повинна бути широкою. Тому дзеркало з полицею і підсвічуванням буде як не можна доречною. На неї зазвичай встановлюються всілякі ємності для зубних щіток, мила, гребінці, бритвеного приладу. Невелика шафа вміститься під умивальником.

Такі дзеркала з підсвічуванням сьогодні забезпечуються спеціальними кріпильними пристосуваннями, які допомагають повернути його з боку в бік, а також вгору-вниз. Дуже зручно, поліпшується огляд. Але в основному виробники роблять ставку на жінок, для яких дзеркало – невід’ємна частина їхнього життя. Тому сьогодні на ринку з’явилися прилади з зумом і підсвічуванням, які збільшують зображення. Для цього площину роблять опуклою в середині, що дозволяє збільшувати відображення.

Серед дизайнерів існує думка, що шафа і дзеркало у ванній кімнаті – це основа всього майбутнього дизайну. Саме навколо цих двох предметів і необхідно розкручувати інтер’єр. Ось чому на ринку у великій кількості стали з’являтися всілякі аксесуари. Що тільки сьогодні не зустрінеш, які тільки форми і конструкції не пропонують компанії-виробники. Особливо це стосується оформлення самого дзеркала. Тут і обрамлення з дерева, металу і пластика, великою популярністю користуються аксесуари з полицею і підсвічуванням у вигляді окантовки або з установкою точкових світильників, тобто вибір настільки величезний, що підібрати щось конкретне буває досить важко.

pexels-max-vakhtbovych-6980732

Як вибрати дзеркало

При виборі доведеться враховувати ту обставину, що в цьому приміщенні завжди присутній підвищена вологість, з якої під силу впоратися тільки матеріалами з високим показником вологостійкості. До них відносяться метали і пластик. Звідси висновок: вибирайте дзеркала з окантовкою з цих матеріалів. З них же повинен бути виготовлений і шафа. В ідеалі, якщо вибирати метал кольоровий або нержавійку. Це перше.

Друге. Підстава цього аксесуара має бути алюмінієвим або срібним. Самі розумієте, що срібне покриття з підсвічуванням дорожче, але воно і більш якісне, дозволяє експлуатувати дзеркало в будь-яких умовах і дуже довго. А так як ремонт у ванній кімнаті проводиться раз в десять-п’ятнадцять років, то є сенс придбати саме цей варіант. Якщо дозволяють розміри ванної, буде корисний і шафа. Варіанти його розміщення показані на фото.

Третє. Вибираючи дзеркало з полицею, зверніть увагу на його зовнішні показники. Тобто воно не повинно мати тріщин, сколів, бульбашок, чужорідних вкрапленій. Можна досить просто протестувати його. Для цього помахайте з боку в бік рукою перед його поверхнею. Рухомий предмет не повинен залишати за собою брижі.

Четверте. Запотівання поверхні дзеркала у ванній кімнаті – це бич, який часто дратує нас усіх. Тому є сенс купувати дзеркало для невеликої ванної кімнати з яскравим підсвічуванням. Саме світильники трохи підігрівають відбивну поверхню, що не дає можливості пітніти. Таким способом можна, нехай навіть частково, але вирішити проблему.

Меблі і дзеркало
Знову повертаємося до факту, що ванна – приміщення досить невелике. І тут встановлювати будь-які меблеві атрибути не рекомендується. Звичайна шафа просто не полізе. Але якщо таке рішення все ж було прийнято, дизайнери знайшли можливість встановити, наприклад, невелика шафа, то кращим варіантом його обробки буде дзеркальна поверхня дверних стулок. Цим самим вбиваються відразу два зайці: дзеркало залишається в приміщенні, шафа приймає на себе відразу дві функції, одна з яких чисто меблева, друга дизайнерська.

Тобто шафа великий відкритий дзеркало зіграє двояку роль, що для невеликих приміщень ідеальне рішення в плані збереження і функціональності, і вільного простору. Правда, необхідно зробити одне застереження. Будь-які меблі в приміщеннях з підвищеною вологістю – це завжди ризик появи дефектів на меблевих поверхнях, тому підбирати треба не тільки саме дзеркало, а й меблі, яка б відповідала високим показникам вологостійкості. Це дуже важливий момент.

Особливою популярністю сьогодні користується шафа-дзеркало, виготовлений на замовлення, зазвичай він проводиться у вбудованому варіанті. Це дозволяє зберегти корисний простір. До того ж необхідно зазначити, що такі меблі є малобюджетной, а це дозволяє заощадити на проведений ремонт. А це завжди приємно, тим більше дизайн інтер’єру не стає гірше.

Висновок
Отже, підіб’ємо підсумок усього сказаного вище. Відзначимо, що дзеркало у ванній кімнаті – це по-справжньому красиво, це той предмет, яким ми користуємося щодня. Але як хочеться, щоб приміщення було красивим, незвичайним і оригінальним. І тут одну з головних ролей зіграє саме дзеркало з підсвічуванням, а точніше, його форма, конструкція, обробка, окантовка і інші додаткові дизайнерські елементи. Але ніколи не забувайте, що розмір грає теж важливу роль. Так ось для ванної немає необхідності вибирати величезну шафу або купувати дзеркало з полицею, постарайтеся знайти гармонію, пропорційність, щоб таким чином не зіпсувати весь дизайн.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.