Зовнішнє оздоблення – сайдингpexels-photo-6619445Зовнішня обробка промислового об’єкта або житлового будинку вимагає певних фінансових і фізичних витрат. Сучасні розробки дозволяють облагородити будинок, змінити його зовнішній вигляд і вберегти від руйнівних факторів зовнішнього середовища. Зовнішнього оздоблення не вимагають хіба що вдома з оциліндрованої колоди, так як вони і без додаткових оздоблювальних матеріалів виглядають естетично привабливо.

Фасадні матеріали представлені великою різноманітністю на ринку будівельних матеріалів. Найбільш популярний, ефективний і доступний в фінансів плані сайдинг. За зовнішнім виглядом будинку складається перше враження про його господарів. Та й просто приємно, коли будинок виглядає доглянутим і виділяється з ряду інших.

Знайти оздоблювальні матеріали в торжку сьогодні не складно. Оздоблення сайдингом не тільки прикрашає будинок, але і захищає його мешканців від шуму вулиці, перепадів температур, вологи. Виробники пропонують гарантію на сайдинг до 50 років, а це говорить про високу якість матеріалу, його практичності і зносостійкості.

Як відрізнити підробку
На перший погляд весь сайдинг однаковий, але не варто нехтувати додатковим оглядом панелей. Вибираючи вініловий сайдинг, зверніть увагу на забарвлення зовнішньої і зовнішньої сторони, вони повинні мати однаковий колір. Різні відтінки говорять про порушення технології виробництва, що позначається на якості.
Зверніть увагу на торцеві зрізи, вони повинні бути однакової товщини. Нерівномірність товщини зменшує термін служби виробу.
Отвори для кріплення панелі мають однакові розміри і рівні краї. Якщо отвори неоднакові, це говорить, що представлена ​​продукція низької якості.
На лицьовій стороні повинні бути відсутніми тріщини, дефекти, що лущаться місця, відшаровування.
Сертифікована товщина вінілового сайдинга 1-1,5 міліметра. Панелі товщі 1-1,5 погано витримують перепади температур і механічні навантаження.
Якісний сайдинг має гарантійний термін від 25 до 50 років.

Зверніть увагу на упаковку, серйозний виробник не буде економити на ній.
Купуйте комплектуючі та монтажні матеріали того ж виробника що і сайдинг.
Візьміть до уваги, що сайдинг темних кольорів дорожче, ніж світлих. Це обумовлено тим, що використовуються більш сильні барвники, щоб уникнути вигоряння на сонці. Якщо темний панелі мають таку ж ціну, як і світлі, слід бути обережним, так як він може швидко втратити колір на сонці.Оставить комментарий

Ваш email не будет опубликован.

Вы можете использовать это HTMLтеги и атрибуты: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

©2020VseOBurenii.com – Все о бурении!

Сайт создан исключительно в некоммерческих целях.
При использовании материалов с данного сайта обязательно указывайте ссылку на vseoburenii.com!

Рейтинг@Mail.ru

Игры блог, автомобили. примеры на php.